Monika, 22 lis 2022

Polecamy usługi tej uroczej pary z całego serca! 
Magda oraz Marcin zrobili nam cudowne zdjęcia! Byli z nami cały dzień (przygotowania, ceremonia w urzędzie, sesja w plenerze i samo przyjęcie wraz z oczepinami) i dzielnie znosili nasze towarzystwo 😅
Zdjęcia cudowne, takie jakie chcieliśmy (klimat i stylistyka trafiona w nasze oczekiwania), a ich ilość obłędna (jest ich tyle że możemy odtworzyć każdy moment tego szczególnego dnia!). Nasi goście, którzy oglądali zdjęcia z nami podzielają nasze zdanie w 110%!
Pamiętam naszą pierwszą rozmowę telefoniczną, po tym jak Magda z Marcinem otrzymali od nas listę kilkunastu pytań 😅 po rozmowie z nimi wiedzieliśmy że to będzie strzał w 10, bo od razu poczuliśmy się spokojni we wszystkich kwestiach :) widać że robią to z pasją i zaangażowaniem, a najważniejszym celem jest to by stworzyć niepowtarzalną pamiątkę!
od początku do końca nie możemy im niczego zarzucić - nawet forma w jakiej otrzymaliśmy zdjęcia (poza wersją cyfrową - nie będę zdradzać co to ;) ) zrobiła na nas mega duże wrażenie i zajmuje honorowe miejsce u nas w domu! 
bardzo Wam dziękujemy i polecamy każdemu! 

Ewelina, 19 sie 2022

Z całego  polecamy ta parę. Pani Magda i Pan Marcin to świetne małżeństwo z super podejściem do ludzi. Robili zdjęcia na naszym ślubie, i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na lepszych fotografów nie mogliśmy trafić....

Dorota, 23 kwi 2022

Z czystym sumieniem polecam !!! Zdjęcia są piękne, artystyczne. Mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Współpraca bardzo przyjemna, pełen profesjonalizm.

Marcelina, 8 mar 2022

Serdecznie polecam Wedding Day Art, Pani Magda z Panem Marcinem robią naprawdę mega robotę. Mieliśmy u nich sesję poślubną i jesteśmy zachwyceni zdjęciami !

Jarek, 17 paź 2021

Bardzo sympatyczni, bardzo dobrze się współpracowało, pełen profesjonalizm, polecam ich z czystym sumieniem każdemu kto szuka profesjonalnego fotografa.

Maja, 4 gru 2021

Polecam każdemu! Super podejście i przepiękne, wyjątkowe sesje.

Adrianna, 17 paź 2021

Praca z Magdą i Marcinem to sama przyjemność, cudowni ludzie z pasją. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Serdecznie polecam 

Paulina, 17 paź 2021

Magda i Marcin to wspaniałe małżeństwo z pasją do fotografii, a zdjęcia które robią są świetne i mają w sobie coś magicznego. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z czystym sumieniem polecam każdemu! :)